Obchodní podmínky

Úvodem z českých polí, luhů, hor i strání vás vítáme v kruhu dezolátů na drátě

Tak jako skřivan vzlétá nad české pole, aby svým zpěvem pozdravil nový den a probudil spáče, tak i my, dezoláti, a rozptylujeme semena myšlenek do větru vysoko nad běžné diskurzy a rozprostíráme je od východu k západu, od severu k jihu.

Přestože nemůžeme slíbit, že uchováme všechna tajemství – neboť co je jednou vysloveno, to odlétá jako píseň do světa – zavazujeme se chránit bezpečí našeho společenství a poskytovat prostor pro svobodný let názorů.

Rádi vyslyšíme i váš hlas a tak nám můžete posílat své dotazy, tipy, náměty aj. informace prostřednictvím e-mailu dezolati@dezolatinadrate.cz, formuláře na webu nebo se zapojovat ve vší laskavosti do diskuzí pod příspěvky na sociálních sítích.

Zdvořile upozorňujeme, že nakydaná hovínka budeme průběžně mazat, nezdvořáky i útočníky blokovat, a prostor od nich čistit. Vždyť, kdo by si nechal kálet do vlastního hnízda?

Uživatelský účet aneb Jak se přidat k chóru českoslovanských skřivanů

Stát se členem naší komunity je jako otevřít dveře do světa, kde skřivani probouzejí vědomí svým zpěvem. Vytvořením uživatelského účtu, ať již na webu či přihlášením se a schválením odběru novinek e-mailem, se k nám připojujete na poli dialogu a sdílení, kde každý hlas vytváří harmonii poznání. Je to tak snadné, jako je pro skřivana najít místo pro své hnízdo na jarním poli.

Podpora a dary neboli Jak poslílat semínka podpory nejenom pro naše hnízda

Každé semínko podpory pomáhá našemu společenství růst a rozkvétat. Vaše příspěvky jsou jako živná půda, ze které mohou vyrůst nové nápady a přístupy. I když naše pole není tržištěm, oceňujeme každé zrníčko podpory, které nám pomůže udržet křídla v letu a hlas v srdcích lidí. Vaše dary, příspěvky a podpora jsou pro nás jako semena, z nichž může klíčit bohatá úroda myšlenek a dialogu.

Ochrana osobních údajů – kterak chráníme vaše tajemství v internetovém kotli plném vroucných názorů

Chráníme vaše údaje s péčí, jakou skřivan věnuje svému hnízdu a potomstvu. Budeme je chránit jako oči v hlavách dle nejlepšího vědomí a svědomí nejlépe jak umíme a slibujeme, že vaše informace zůstanou v bezpečí před pohledy dravců, zlých mimozemšťanů i korporátních robotů a všech, kteří by je chtěli zneužít pro vlastní zisky nebo manipulaci.

Zavazujeme se k udržování prostoru, kde je možné sdílet a růst, aniž bychom ohrozili bezpečnost jednotlivce.

Závěrečná slova jako ozvěna zpěvu skřivanů nad českými zeměmi

Tímto vás zveme, připojte se k nám a nechte se inspirovat (a pojďme inspirovat ostatní) zpěvem skřivanů, kteří svým voláním probouzejí vědomí a národní hrdost. Připojením se ke komunitě se stáváte součástí prostoru plného života, kde každý zpěv přináší nový pohled a každá myšlenka je cenná jako zaseté zrnko obilí – jedině tak může přijít plodná sklízeň.

Pin It on Pinterest

Share This